Haber

Mazda Türkiye’den çekildi mi? Mazda Türkiye’de satış yapmıyor, neden?

Mazda Türkiye’den çekildi mi? Sorusu, son dönemde gündeme gelen iddianın durumunu merak eden vatandaşlar tarafından internette araştırılıyor. Mazda Türkiye’den çekildi mi? Satışların geçici mi yoksa kalıcı olarak mı durdurulacağı merak konusu. Bu bağlamda konuyla ilgili araştırmalar devam etmektedir. Peki Mazda Türkiye’den çekildi mi? Mazda Türkiye’de satış yapmıyor, neden?

MAZDA TÜRKİYE’DEN ÇEKİLDİ Mİ?

Japon otomotiv markası Mazda, Türkiye’deki satış faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Mazda Türkiye’nin internet sitesinde, Türkiye’de otomobil satışlarının süresiz olarak durdurulduğu belirtildi. Şirket, mevcut müşterilerinin herhangi bir sıkıntı yaşamaması için satış sonrası hizmetlerine ve yedek kesim tedariğine devam edecek.

SİTEDE AÇIKLAMA YAPTILAR

Mazda Türkiye internet sitesinden yapılan açıklamada, “Mazda Motor Türkiye, Türkiye’deki Mazda satış ağını bilinmeyen bir süreliğine askıya alma kararı almıştır. Mazda’nın devamını sağlamak amacıyla satış sonrası hizmetlerine ve yedek modül tedarikine devam edecektir. Türkiye’deki mevcut Mazda müşterilerine hizmet.” Söylendi.

finikeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu